Dikenli şok tasmaları

Senin seçimin: henüz aktif filtre yok
Fiyat:
MALZEME:
ÖZELLİKLER:
STANDART UZUNLUK:
TEL ÇAPI:

Filter By

Senin seçimin: henüz aktif filtre yok
Fiyat
MALZEME
ÖZELLİKLER
STANDART UZUNLUK
TEL ÇAPI
Tüm filtreler

Dikenli şok tasmaları

YENİ GELENLER - Dikenli şok tasmaları


140 yılı aşkın tecrübe. İhtiyaçlarınızın bilgisi. En iyi profesyonel eğitmenlerle işbirliği. Tüm bunlar Herm Sprenger'ı köpek eğitim ekipmanı üretiminde lider bir şirket haline getirmektedir.

Köpek eğiticisine “Hangi marka şok tasması önerirsiniz” diye sorarsanız, 10 eğitmenden 9'u “Herm Sprenger” olarak cevap verecektir. İşte nedenleri.

Herm Sprenger şok tasmaları (veya eğitim tasmaları) kısa sürede mükemmel sonuçlar verir. Rakipsiz kalite, mükemmel performans ve yüksek mukavemet onları neredeyse her boyuttaki ve cinsdeki köpekler için uygun kılar.

Herm Sprenger şok tasmaları, stres olmadan köpeğinizle ilişkinizde uyum bulmanıza yardımcı olacaktır. Her 100 köpekten 89'u bu şok tasmaları ile eğitime cevap vermektedir. Sahipleri, eğitimlerinin ilk haftasından sonra köpeklerinin davranışlarında olumlu değişiklikler olduğunu fark ediyorlar. Tabii ki, tasma eğitim yerini almaz. Ancak davranışı düzeltmek için doğru ekipmanı seçmek, etkili bir eğitim sürecine ve köpeğin güvenliğine iyi bir yatırımdır.

Herm Sprenger’ın tüm koleksiyonuna göz atın ve ihtiyaçlarınıza uygun olan tasmayı bulun. Klasiği sevenler için 2 O-halkalı klasik tasarımda Herm Sprenger şok tasmaları sunuyoruz.

Bağlantıları ayırmakta zorlanıyorsanız, dönen kanca ile şok tasması tercih edin. Naylon kombinli clicklock tokalı tasmaları seveceksiniz, çünkü beklemediğiniz anda açılmazlar ve kullanımı kolaydır. Aynı zamanda, koleksiyon diğer seçeneklere sahip tasmaları içerir: köpeğin güvenilir kontrolü için tutamaklı şok tasmaları, gezdirmeyi yürüyüşler sırasında dolaştırmayacak donen halkalı, tasmayı kolayca takmak ve çıkarmak için ‘’ Fordogtrainers’’ hızlı çıkarılabilen tokalı tasmalar.

Koyu renkli köpekler için krom çelikten, siyah çelikten veya antik kaplamalı çelikten tasmalar satın alın. Açık renkli veya hassas cildi olan köpekler için paslanmaz çelik veya curogan tasmaları tercih edin.

Geniş koleksiyonumuzdan Herm Sprenger şok tasmaları bugün satın alın ve yarın hayatınızı nasıl değiştirdiklerini görün.