PASLANMAZ ÇELİK VE CUROGAN ZİNCİR TASMALARIN ÖZELLİKLERİ

KÖPEĞİNİZ İÇİN HANGİ ZİNCİR TASMASINI SEÇMELİSİNİZ - PASLANMAZ ÇELİK VEYA CUROGAN?

Boğmalı zincir tasması köpeklerde davranış düzeltmek ve eğitim için kullanılır. Gezdirmeyi çektiğinde ya da istenmeyen davranışlarda bulunduğunda, zincir köpeğin boynunun etrafında sıkılır. Tasmanın etkisi, annesinin boynunu dişleriyle hafifçe sıkmasına benzer ve doğal köpek yaşam koşullarını anımsatır. Böylelikle, profesyoneller tarafından üretildiğinde, köpek boğmalı zincirleri güvenli ve zararsızdır.

Kısa Baklalı "No Issues" Paslanmaz Çelik Boğmalı Köpek Zinciri 3 mmDoğru kullanılan boğmalı tasması köpeği asla incitmez ve ona zarar vermez! Bu tür tasmalar, köpeğin saldırgan veya davranışsal sorunları varsa, sadece eğitim için kullanmalı.

Zincir tasmaları için en uygun metal hangisidir? Paslanmaz çelik mi, yoksa curogan mı? Her iki metal de bu tür tasmalar için en iyileridir. Ama hangi zinciri seçmelisiniz, aşağıda öğrenebilirsiniz.

Paslanmaz çelik boğmalı boyun tasması pasa karşı dayanıklıdır. Bu da onun başlıca avantajı. Yağmurlu hava veya su tasmayı bozmaz. Bu zincirle köpek havuzde veya denizde yüzebilir bile ve o parlaklığını kaybetmeyecek ya da paslanmayacaktır. Yani size ve evcil hayvanınıza uzun süre hizmet edecek ve parlak kalacaktır.

Paslanmaz çelik zincir tasması ekstra dayanıklı. Asla kopmaz veya kırılmaz. Her baklası parlak ve kaynaklı.

Tasmanın her iki ucunda birer halka vardır. Hareketli olan halka, gezdirmeyi çektiğinizde kayıyor ve köpeğin boynunu sıkıyor. Sürekli sabit kalan halka, gezdirme tasması bağlantısı için kullanılır. Gezdirmeyi hareketli olan halkaya da takabilirsiniz ve tasma normal bir boyun tasmasına dönüşecektir.

Paslanmaz çelik zincir tasmalarının dikkat edilmesi gereken bir nüansı var. Köpeğiniz hassas veya alerjik cilde sahipse, curogan zincir tasması tecih etmenizi öneririz.

Curogan bakır ve kalay alaşımıdır. İçeriğinde nikel hiç olmadığından, curogan köpek tasmaları hipoallerjık ve sağlık Orta Baklalı "Positive Influence" Curogan Boğmalı Zincir Tasması 3 mmdostudur. Curogan en güvenli alaşım olarak kabul edildi ve hassas ciltli köpekler için veterinerler tarafından tavsiye edilmiştir.

Curogan zincir tasmaları köpeğin kürkünü renklendirmez. Beyaz köpekler için idealdir. Ancak bazı köpeklerin kürkünü yine de boyayabilir. Bu, köpek organizmasından ve başka birçok faktör ve hafif değişiklikler ile bağlantılıdır.

Yüksek bakır içeriği nedeniyle Curogan köpek tasması çok çekicidir. Köpek böyle bir zincirle şık bir görünüme sahip olacak.

Curogan zincirler sağlam ve dayanıklıdır. Tüm bağlantılar kaynaklı ve ekstra dayanıklı.

Zincirin her bir ucu halka ile donatılmıştır. Hareketli halka, tasmayı sıkmak ve sabit olanı – gezdirmeyi takmak için kullanılır.

Her iki zincir de kullanımda eşit derecede işlevsel ve güvenilirdir. Seçiminiz tamamen zevkiniz ve köpeğinizin cildine göre seçilir. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize yazın.

Köpek eğitimi için diğer Herm Sprenger ürünlerini inceleyin

 Clicklock Tokalı Curogan "The Golden Boy" Neck Tech SPORT Terbiye Tasması 48 cm Yürüyüş için "Double Walk" Krom Kaplama İkili Gezdirme Zinciri (4 mm x 30.5 cm) Pirinç "Shining Victory" Özel Çene Bölgeli Köpek Şov Tasması 3 mm Neck Tech Şok Tasması için "Guardian Angel" Naylon Kılıf